Chiński Nowy Rok Świni - 9.02.2019

06.02.2019

Z okazji Nowego Chińskiego Roku Świni życzymy wszystkim Państwu szczęścia i spłenienia marzeń.

Rok Świni – czyli jednego z najszczęśliwszych zwierząt chińskiego zodiaku – będzie okresem obfitującym w pozytywne niespodzianki i zdarzenia, a także czasem spokoju i harmonii.

Tradycyjnie jak co roku Muzeum Narodowe we Wrocławiu zaprasza na powitanie chińskiego nowego roku.

PROGRAM

11:00-12:30 – Łączenie internetowe Wrocław–Pekin. Połączymy się ze Stołecznym Muzeum Chin w Pekinie, gdzie prezentowana jest obecnie wystawa "Silesia rediviva Barok na Śląsku – kolekcja sztuki i rzemiosła artystycznego z Muzeum Narodowego we Wrocławiu"

WARSZTATY
(bez ograniczeń wiekowych, liczba miejsc ograniczona, zapisy na tydzień przed wydarzeniem pod adresem: zapisy@mnwr.pl)