Festiwal Kultury Chińskiej w ramach Przeglądu Kultury Światowej

wraz z Instytutem Konfucjusza Uniwersytetu Wrocławskiego,

Europejskim Stowarzyszeniem Miłośników Nauki i Kultury PROGRESSIO

we Wrocławiu

pragnie zaprosić każdą wrocławską szkołę, domy kultury, świetlice środowiskowe, mniejszości narodowe do aktywnego udziału

w FESTIWALU KULTURY CHIŃSKIEJ

w ramach Przeglądu Kultury Światowej

który odbędzie się 30.05.2017 w godzinach od 10:00 do 12:00 w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego, pl. Uniwersytecki 1.

Głównym celem przeglądu jest poznanie kultury chińskiej, promowanie różnorodności kulturowej wśród uczniów i mieszkańców Wrocławia, kształtowanie postaw tolerancji, szacunku, dialogu międzykulturowego oraz integracji społecznej.

Przegląd ten przybierze formę prezentacji scenicznych różnych narodów. Planowane są pokazy śpiewu, tańców narodowych, wystawy, popisy instrumentalne w dowolny sposób artystyczny. Są dopuszczalne pokazy innych narodów w ramach wolnych miejsc.

Szkoła/placówka, która zadeklaruje swój udział w przeglądzie powinna wypełnić formularz komputerowo do 15.05.2017 i przesłać na boguslawaprzewloka@gmail.com. Należy pamiętać o ograniczonej liczbie miejsc.

Wszystkie zespoły biorące udział w projekcie, otrzymają pamiątkę oraz certyfikat uczestnictwa.

Kontakt: tel. 507-325-406

Konsultacje codziennie w siedzibie stowarzyszenia, najlepiej po godzinie 17:00